Overview

Petralog GmbH poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

KOMISJONER
Miejsce pracy: 15537 Grünheide (Mark)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Komisjonowanie towaru spożywczego w systemie „pick by voice“
-Paletowanie towaru
-Praca dwuzmianowa (co druga sobota pracujaca)

WYMAGANIA:

-Doświadczenia w pracy w magazynie
-Sprawność fizyczna
-Wysoka motywacja do pracy
-Sumienność
-Umiejętność szybkiego uczenia się
-Uprawnienia na wózki elektryczne
-Gotowość do zakwaterowania w okolicy miejsca pracy
-Prawo jazdy oraz samochód

Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

OFERUJEMY:

-Niemiecką umowę o pracę
-Stawka podstawowa 10,20€ plus premia zalezna od wypracowanej normy
-Pełny pakiet socjalny
-Zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym
-Indywidualne wsparcie polskiego koordynatora
-Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów

Prześlij swoje CV na adres mailowy machmal@petralog.de w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.